Radnice Prahy 14

Zastavte prodej pozemků developerům

Po změně vládnoucí kolice na radnici Prahy 14, kdy si místní ODS vzala k ruce ANO a pár odpadlíků z uskupení Spojenci pro Prahu 14, začala většina odhlasovávat  změny, které lze jen těžko označit za „k lepšímu“.
„Nová“ koalice prohlasovala zrušení online přenosu ze zastupitelstva. Prý to stojí moc peněz. Další z důkazů, že politika na radnici Čtrnáctky se bude projednávat za zavřenými dveřmi.
Koalice zároveň zvolila nové členy kontrolního výboru – bez zastoupení opozice – a zrušila výbor, který umožňoval ovlivňovat situaci ve školství a kultuře.
Následovaly politické výměny. Pavel Mašek byl radní pro školství a tak detailní znalost škol jako on hned tak někdo nemá. ZŠ Šimanovská, kde byl léta členem školské rady za obec, byla jeho srdcovka. Chodily tam obě jeho děti a nebýt jeho, tak nová krásná tělocvična u této školy dosud nestojí. Byl partnerem pro školu, rodiče i děti. Nová koalice provedla čistku ve školských radách a Pavel na Šimanovské bez zdůvodnění končí – byl odvolán. Noví nominanti mají do voleb jen pár měsíců a ani se nerozkoukají.
Volby budou už brzo. A pak to společně změníme.

Chcete o tématu vědět víc? Jednoduše vložte email.