Jiří Klíma

Jmenuji se Jiří Klíma, je mi 53 let, jsem ženatý a mám dvě děti. Na Jahodnici žiji s rodinou více jak 20 let. V zastupitelstvu a finančním výboru městské části Praha 14 pracuji již druhé volební období.

Když jsem se na Jahodnici přistěhoval, chyběla zde většina potřebné občanské vybavenosti, silnice byly z betonových panelů a mnoho lidí zvažovalo, zda by pro Jahodnici nebylo lepší, kdyby byla pod správou jiné městské části. Ze své osobní zkušenosti vím, že to, jak to kde vypadá, je především o lidech. Usiluji o to, aby Praha 14 bylo dobré a příjemné místo pro život.

Jednou z důležitých z činností zastupitele je komunikace s místní komunitou a naslouchání jejich potřebám. Prosazování potřebných projektů u rozhodujících osob. Zajištění financování projektu. Že to funguje je vidět například na Jahodnici, kde se podařila realizovat nová mateřská školka, sportovní a dětské hřiště, bikepark, „liduška“ a mnoho dalšího. Realizuje se výstavba komunitního centra s kavárnou Baštýřská. V dalším období se budu věnovat mimo jiné vybudování železničních zastávek a velké výzvě, vybudování základní školy na Jahodnici.

Chcete vědět víc? Pošlete nám svůj email.